• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

استارت آپ ها برای حمایت | اتصالات بسته بندی

بسته بندی پایدار کالایی با تقاضای رو به رشد است و ایده های جدید همیشه در اطراف شناور هستند. در اینجا چند استارتاپ برای بررسی وجود دارد که می توانند بازار بسته بندی را برای همیشه تغییر دهند:

     VERICOL

Vericool محصولات خود را با مواد خام تجدیدپذیر و پس از مصرف که مطابق یا بهتر از EPS هستند، اما بدون اثرات مضر زیست محیطی تولید می کند. همه مواد با استانداردهای بازیافت قابل کمپوست شدن و بازیافت کناری مطابقت دارند و مواد عایق غیر سمی، بر پایه نشاسته و محلول در آب هستند (به این معنی که اگر آن را زیر آب بگذارید، ناپدید می شود!).

Vericool در ساخت کولرها و میلرهای قابل استفاده مجدد تخصص دارد.

     LACTIPS

Lactips یک شرکت فرانسوی است که در سال 2014 تاسیس شد و متخصص در تولید پلاستیک محلول در آب است که هیچ اثری در محیط از خود به جای نمی گذارد.

Lactips با فناوری ثبت اختراع خود، که از پروتئین های شیر (کازئین) به عنوان ماده خام خود استفاده می کند، بر تولیدکنندگانی متمرکز شده است که با هدف توسعه محصولات جدید یا ورود به بازارهای جدید با استفاده از پلاستیک تمیز و زیست تخریب پذیر که برای مصرف کنندگان و محیط زیست سازگار است، تلاش می کند.

کاربردهای صنعتی متعددی وجود دارد زیرا فناوری Lactips عبارتند از: محلول در آب، زیست تخریب پذیر، تولید انبوه، آماده چاپ و خوراکی، و همچنین دارای خواص مانع قوی (در برابر اکسیژن، چربی ها و روغن های معدنی) است.

نمونه کارتن لمینه نمونه رنگ

     AEROPOWDER

Aeropowder از خواص پرها برای ایجاد یک ماده عایق منحصر به فرد در انتظار ثبت اختراع استفاده کرده است که برای جایگزینی پلی استایرن منبسط شده به عنوان یک ماده بسته بندی حرارتی برای تحویل مواد غذایی یا دارویی طراحی شده است.

با افزایش سریع تعداد تحویل مواد غذایی، ما باید از بسته بندی های پلاستیکی دور شویم. اولین محصول آنها، Pluumo، با عملکرد عایق مورد نیاز پلی استایرن منبسط شده مطابقت دارد در حالی که از مواد زائد طبیعی ایجاد شده و پس از استفاده قابل کمپوست است.

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید