• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

باکاردی از "اولین" بطری الکل شیشه ای با انرژی هیدروژنی در جهان رونمایی کرد

باکاردی اولین تولید تجاری جهان از یک بطری الکل شیشه ای با انرژی هیدروژن را به پایان رساند.

آزمایشی که در اوایل ماه جاری انجام شد، شاهد مشارکت باکاردی با سازنده شیشه ممتاز Hrastnik1860 برای نوآوری فناوری برای یک کوره شیشه ای با انرژی هیدروژن به عنوان منبع اصلی انرژی بود. این ابتکار انتشار گازهای گلخانه ای مرتبط با تولید بطری های شیشه ای سنتی را کاهش می دهد.

باکاردی از طرح بطری لیکور سن ژرمن برای آزمایش استفاده کرد و ظاهری مشابه بطری تولید شده از طریق روش های سنتی داشت.

در طول آزمایش، که در آن 150000 بطری شیشه ای 70cl این برند تولید شد، هیدروژن بیش از 60 درصد سوخت کوره شیشه ای را تامین کرد که منجر به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای تا بیش از 30 درصد شد.

رودولفو نروی، معاون ایمنی، کیفیت و پایداری باکاردی، گفت: «آزمایش آزمایشی این تولید شیشه کم کربن نمونه دیگری از پیشروی باکاردی در صنعت در بهترین عملکرد زیست‌محیطی است».

ما از آموخته های آزمایشی استفاده خواهیم کرد تا به شکل گیری مسیری برای تولید شیشه با سوخت هیدروژن و ایجاد طرحی برای دیگران کمک کنیم. تنها از طریق ایجاد تغییر به عنوان یک صنعت است که می‌توانیم تغییرات مهمی در تأثیر خود بر محیط زیست ایجاد کنیم.»

پیتر چاس، مدیر عامل شرکت Hrastnik1860، افزود: "تولید موفقیت آمیز بطری های شیشه ای با آلایندگی کمتر و درجه یک در مقیاس تجاری، بدون هیچ گونه مصالحه ای در کیفیت، همه کار سخت را ارزشمند کرده است."

مانند باکاردی، ما متعهد به توسعه نوآوری‌های جدید هستیم که در عین حفظ کیفیت برتر، انتشار گازهای گلخانه‌ای را کاهش می‌دهد. این فناوری انقلابی ثابت می‌کند که این دو می‌توانند دست به دست هم بدهند، و ما اکنون در حال برداشتن اولین قدم‌ها برای عرضه آن به بازار هستیم.»

بطری های به روز شده در بارها و فروشگاه ها "در هفته های آینده" در دسترس خواهند بود.

سلب مسئولیت استفاده منصفانه-

این سایت حاوی مطالب دارای حق چاپ است که استفاده از آنها همیشه به طور خاص توسط صاحب حق چاپ مجاز نشده است. مطالب مذکور صرفا جهت اطلاع رسانی و انتشار و گزارش اخبار و رویدادها می باشد. طبق قانون حق چاپ هند، 1957، این "معامله منصفانه" است و یک استثنا برای نقض حق نسخه برداری است. این وب‌سایت جمع‌آوری کننده اخبار مربوط به صنعت بسته‌بندی عمل می‌کند و ادعای مالکیت/حق کپی رایت محتوای ارسال‌شده را ندارد، مگر در مواردی که خلاف آن ذکر شده باشد.

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید