• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

پوشش‌های مانع چاپ‌پذیر درون خطی Siegwerk، تغییر از بسته‌بندی غذای حیوانات خانگی چند ماده‌ای به یک ماده را با همان بسته‌بندی و عملکرد فرآیندی امکان‌پذیر می‌سازد.

ویژگی‌های بازدارنده کیسه‌های تک پلی‌اتیلن جدید طراحی‌شده برای غذای خشک حیوانات خانگی، بار دیگر قدرت توانمندی پوشش‌های کاربردی Siegwerk را در توسعه محلول‌های بسته‌بندی قابل بازیافت ساخته شده برای دایره‌ای بودن، نشان می‌دهد. طراحی نوآورانه کیسه نتیجه همکاری با سایر کارشناسان صنعت است و بنابراین اطمینان را برای مشتریان و صاحبان برند فراهم می کند.

Siegwerk، یکی از ارائه دهندگان جهانی جوهر و پوشش های چاپ برای کاربردهای بسته بندی و برچسب، امروز از توسعه موفقیت آمیز کیسه mono-PE کاملاً قابل بازیافت برای غذای خشک حیوانات خانگی با استفاده از پوشش های کاربردی CIRKIT خود خبر داد. این شرکت به همراه سازنده ماشین چاپ Windmöller & Hölscher و تولید کننده کیسه و ماشین B&B، به طور مشترک یک بسته بندی تک ماده جدید با مانع بالا تولید کرد که نه تنها همان بسته بندی و عملکرد فرآیند را ارائه می دهد که ساختار چند ماده ای معمولاً برای خشک کردن استفاده می شود. غذای حیوانات خانگی اما کاملاً قابل بازیافت است.

اتحادیه اروپا با تمام مقررات و دستورالعمل‌های جدید خود، فشار بر صاحبان برند و تولیدکنندگان بسته‌بندی را افزایش می‌دهد تا در طراحی بسته‌بندی به سمت دایره‌ای بودن بازنگری کنند. بلال حبیب، رئیس همکاری مالکان برند در Siegwerk می‌گوید: «رویکردهای جدیدی برای برآورده کردن الزامات نظارتی آتی برای بسته‌بندی دایره‌ای مورد نیاز است. "چالش پیدا کردن طرحی قابل بازیافت است که الزامات عملکرد بسته بندی را نیز برآورده کند." به عنوان مثال، بسته بندی غذای حیوانات خانگی نه تنها باید ایمن باشد، بلکه به ویژگی های مانع خاصی مانند مقاومت در برابر روغن ها و چربی ها نیز نیاز دارد. حبیب می افزاید: برای تازه نگه داشتن مواد غذایی و حفظ یکپارچگی ساختاری برای این منظور، معمولاً از ساختارهای چند ماده ای با یک لایه متالیز استفاده شده است پوشش‌های مانع نوآورانه اعمال شده در لایه‌های نازک و به صورت خطی با جوهرهای چاپی معمولی می‌توانند به تغییر از ساختار چند ماده‌ای ناسازگار به محلول تک ماده کاملاً قابل بازیافت در مفهوم اقتصاد دایره‌ای کمک کنند.

با استفاده از Siegwerk's CIRKIT GreaseBar، یک پوشش ابداعی مانع گریس قابل چاپ و CIRKIT HeatGuard، پوششی برای کارایی فرآیند آب بندی بالا (مقاومت در برابر حرارت روی سطوح فیلم) که می تواند به صورت خطی با ماشین های فلکسو یا گراور معمولی نیز اعمال شود. کیسه های تک پلی اتیلن قابل بازیافت همان عملکرد بسته بندی را به عنوان سیستم های پیچیده چند ماده ای غیرقابل بازیافت به دست می آورند، اما با مزیت تعیین کننده قابل بازیافت بودن کامل هستند. هر دو پوشش CIRKIT بر پایه حلال هستند، پس از لایه برداری کاملاً جوهرزدایی می شوند و می توانند بدون افت عملکرد چاپ به صورت خطی چاپ شوند. علاوه بر این، از جوهرهای کامل PU استفاده شده است که نه تنها برای بازیافت مکانیکی مناسب هستند، بلکه عملکرد فرآیندی قابل مقایسه با جوهرهای فلکسو NC/PU از نظر سرعت و کیفیت چاپ دارند. تمام جوهرها و پوشش های استفاده شده با آخرین دستورالعمل های بازیافت از جمله حداقل استاندارد آلمان و RecyClass برای بسته بندی های قابل بازیافت مطابقت دارند.

حبیب به طور خلاصه می گوید: «این موفقیت توسعه بار دیگر بر اهمیت همکاری در امتداد زنجیره ارزش بسته بندی، ترکیب دانش تخصصی کارشناسان صنعت تأکید می کند. ما با هم موفق به توسعه نوآوری شده‌ایم که دایره‌ای است، عملکرد را ارائه می‌دهد و کارایی فرآیند فعلی را به دلیل تبدیل درون خطی و با سرعت بالا حفظ می‌کند. این نشان می‌دهد که با متحد کردن نیروها، ما در موقعیتی هستیم که بسته‌بندی‌های تک پلاستیکی قابل بازیافت را به واقعیت تبدیل می‌کنیم و بنابراین با حضور گسترده ساختارهای چند لایه چند ماده‌ای با راه‌حل‌های بسته‌بندی انعطاف‌پذیر آینده‌گرا که برای دایره‌سازی ساخته شده‌اند مقابله کنیم.» از مواد خام انتخاب به بازیافت بسته بندی، Siegwerk دانش را در تمام رشته ها در چرخه عمر بسته بندی جمع می کند و می تواند به طراحی مجدد کل ساختار بسته بندی برای پایدار بودن مطابق دستورالعمل های موجود کمک کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی کیسه جدید یا سفارش نمونه به https://www.siegwerk.com/en/pet-food-packaging.html مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد ارائه پوشش Siegwerk را می توانید در اینجا بیابید: https://www.siegwerk.com/en/inks-coatings/coatings.html

Siegwerk یکی از تولید کنندگان جهانی جوهر و پوشش های چاپ برای کاربردهای بسته بندی و لیبل است. بر اساس 200 سال تخصص، ما راه حل های سفارشی برای انواع نیازهای بسته بندی ارائه می دهیم - از کاربردی و چشم نواز گرفته تا ایمن و پایدار. ما به عنوان یک کسب و کار خانوادگی نسل هفتم، مدت‌هاست که به مسئولیت خود در قبال نسل‌های آینده آگاه هستیم. بنابراین، تحت شعار "rethINK packaging"، ما به طور فعال با توسعه راه حل های سازگار با محیط زیست که امکان چرخش بسته بندی را فراهم می کند، تحول را به سمت یک اقتصاد دایره ای هدایت می کنیم. در اینجا، بیش از 30 سازمان کشور و 5000 کارمند در سراسر جهان از محصولات با کیفیت بالا و پشتیبانی سفارشی در سراسر جهان اطمینان می‌دهند. در www.siegwerk.com بیشتر بیاموزید. /بابک شیرخانی

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید