• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

  آغاز به کار بطری های نوشیدنی PLA

بودگاماتا رومرا از اسپانیا با موفقیت بطری جدید و مقاوم ساخته شده از پلاستیک PLA را برای نوشیدنی تولیدی خودش به کار گرفت .

گفته می شوداولین بطری ساخته شده با این مواد به بطری های شیشه ای سنتی  نوشیدنی 75 میلی لیتری شباهت دارد. اما این بطری های ماتارومرا 50 گرم سبک تر است و کاملا قابل بازیافت است و تاثیرات مخرب کمتری بر محیط زیست دارد(قابلیت بازیافت بیشتری دارد) مرکز فناوری پلاستیک AIMPLAS قراردادی با بودگاماتادومرا برای طراحی بطری های جدید مقاوم که بتوان آن ها را با ابزار قالب گیری دَمِشی تولید کرد امضا کرده است. پوشش داخلی سیلیکون دی اکسید باعث ارتقای قابلیت حفظ اکسیژن شده است. این پروژه با بودجه های برنامه ی کمک مالی EEA که در نروژ، ایسلند و لیختن اشتاین قرار دارد دنبال می شود همان طور که در سازمان علوم و  نوآوری اسپانیا از طریق CDTI انجام می شود. این پژوهش ها با هدف تولید زباله ی کمتر و حفظ محیط زیست انجام می شود.

سایت جامع ماهنامه صنایع چاپ و بسته جدیدترین اخبار و مقالات را در سایت جامع ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی مطالع نمایید.

ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی  ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید