• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

صنعت چاپ به عنوان یکی از صنایع مادر(جامع) همیشه و همه جا متقاضی و سفارش دهنده بسیار زیادی داشته و حتی با تغییرات دنیای امروز نیاز و مراجعه به این صنعت کمتر نشده بلکه با افزایش سفارش و مراجعه در این صنعت مواجه هستیم، از این رو نیاز به تکنولوژی و نو آوری در این صنعت روز به روز بیشتر می شود.

هدف ما برجسته سازی اهمیت فرصت های موجود و از دست رفته توسط صاحبان برندها و جلب توجه خریداران و همچنین افزایش سهم بازار در فضای رقابتی بازار کسب و کار امروزه می باشد.

از دیدگاه کلی و بر اساس رویه شرکت ترنم، مراحل یک سفارش را می توانیم به سه بخش اصلی تقسیم کنیم:

1-مراحل اولیه    2-مراحل مربوط به چاپ(مراحل چاپ)    3-فعالیت های پس از چاپ

 

- مراحل اولیه:

*تهیه متریال:

بعد از تصمیم گیری برای انجام سفارش باید تمام نیاز های اطلاعاتی مربوط به کار را تامین کنید،(تهیه مواد اولیه برای انجام پروژه و سفارش کار، شامل تهیه کاغذ، مقوا، لیبل،سلفون و .....)

 

*طراحی و واحد طراحی:

در این مرحله نیاز به یک واحد طراحی منسجم و پویا هست که جدای از طراحی،آماده سازی فایل های آماده چاپ شما را نیز انجام دهد و این که مراکز یا افرادی عنوان مرکز طراحی یا طراح برای خود استفاده کنند زیاد به چشم می خورد اما اینکه واقعا در این کار تخصص لازم و کامل را داشته باشند نیاز به بررسی دقیق دارد.

خلاصه کلام از مراکز و افراد،با تجربه مشخص و مناسب استفاده کنید و صرفا با ادعای قیمت پایین تر کارتان را خراب نکنید، چراکه مراحل پس از طراحی برای نهایی شدن محصول خروجی بسیارند و نیاز است که برای کیفیت و درکل، کار بهتر فایل حرفه ای و مناسبی با رعایت تمام استاندارد های مورد نیاز داشته باشید.

 

*خروجی

همانطور که اشاره کردم،لازم است فایل خروجی کار پس از طراحی تمام استاندارد های مورد نیاز و مبتنی به نوع چاپ و استفاده ای که ازاین طرح می کنید را دارا باشد. این بدان معناست که تنها ذخیره فایل طراحی بدون توجه به اتفاقات و نیاز های بعدی چاپ کمکی به شما نمی کند، بلکه طراح یا واحد طراحی باید بسیاری نکات را قبل از ذخیره و ارسال فایل در نظر بگیرد و گاهی حتی تغییراتی در فایل مورد نظر ایجاد کند. مواردی مانند کاغذی که قرار است به روی آن چاپ انجام شود،یا فاصله صفحات به واسطه نوع صحافی و ....

 

*قالب سازی:

بر اساس آن دسته از محصولاتی که نیاز به برش خاص و غیر صاف (مانند جعبه) دارند می بایست قالب طراحی و ساخته شود،طراحی قالب به همراه طرح کار در واحد طراحی انجام می شود.

 

*مراحل مربوط به چاپ:

1- لیتوگرافی:

 دراین مرحله از چاپ فایلهای آماده چاپ که از مرکز طراحی دریافت شده است را برای خروجی  2_و پرینت به مرکز لیتوگرافی ارائه می کنیم، لیتوگرافی را می توان حلقه اتصال محصول طراحی( فایلها )و چاپ فیزیکی به شمار آورد.

 

*چاپخانه:

چاپخانه جایی است که مجموعه امور انجام شده پیش از این،جمع بندی و اجرا می شود، در انتخاب چاپخانه ای که قرار است ایده ها و زحمات شما به ثمر نشینددقت کنیدخوشنامی،تخصص،تکنولوژی،کیفیت و بسیار مولفه های دیگر سبب یقین چاپخانه برای انجام سفارش می شود.

در شرکت ترنم متناسب با نوع سفارش و چاپ یا چاپ به صورت افست در مجموعه چاپ افست صورت می گیرد و یا چاپ به صورت فلکسو و در مجموع فلکسو انجام می شود.

 

*فعالیت های پس از چاپ:

پس از فرآیند چاپ(بستگی به نوع چاپ محصول و سفارش)

- روکش(یووی،سلفون مات یا براق و.....)

- صحافی و....

- لترپرس و نیم تیغ

- لب چسب(جعبه سازی)

 

*بسته بندی و حمل:

بسته بندی و حمل و نقل علاوه بر هزینه نسبتا زیاد،نگرانی های بیشتری را در مورد سلامت محصول طی آن بر می انگیزد مگر اینکه کل مراحل چاپ را به صورت پیمانکاری و یک جا به یک مرکز چاپ(چاپ و بسته بندی ترنم)سفارش دهید، و این کار بسیار پیشنهاد می شود چرا که این کارتضمین کننده کیفیت قیمت و تحویل سریع محصول و سفارش کار شما خواهد بود.

شرکت چاپ و بسته بندی ترنم با بیش از 15 سال فعالیت و تجربه ناشی از همکاری با بزرگترین نام های تجاری و شرکت های تولیدی در صنوف مختلف و با بهره گیری از مزیت های ذکر شده و مهیا نمودن بستر لازم جهت ارتقا کیفیت آماده است تا در این مسیر به عنوان شریک تجاری، تولید کنندگان و صاحبان برند را یاری نماید.

معرفی اجمالی شرکت : شرکت چاپ و بسته بندی ترنم با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی ، چاپ و خدمات پس از چاپ ، در زمینه چاپ افست و چاپ فلکسو

درباره ی ما: شرکت چاپ و بسته بندی ترنم با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه طراحی ، چاپ و خدمات پس از چاپ 

زمینه های فعالیت شرکت:

* طراحی تخصصی بسته بندی، گرافیک و هویت بصری

* طراحی وب سایت ، سئو و آنالیز سایت

* ماکت سازی و ارائه طرح اولیه بسته بندی

* چاپ افست و خدمات تکمیلی پس از چاپ

* چاپ فلکسو ، رول لیبل و خدمات تکمیلی پس از چاپ

* واحد جعبه سازی و مونتاژ

اطلاعات تماس

وبسایت :www.taranomco.com

ایمیل : [email protected]

[email protected]

شماره ثابت : 02632568117-02632552343

شماره همراه: 09125669195

فکس:  02632568117-02632552343

آدرس : کرج. عظیمیه. 45متری کاج . چهارراه نیک نژادی.روبه روی بانک ملی. ساختمان آرین .واحد8 

شبکه اجتماعی:

اینستاگرام: taranoom.company

 

 

 

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید